Неабияка загроза сучасного бізнесу — це кібератаки.
Коли дані є життєвою силою бізнесу, а проблеми конфіденційності продовжують зростати, орієнтуватися в динамічному середовищі захисту даних стає необхідністю.
Статистика кібербезпеки показує, що:
- В день відбувається 2 200 кібератак з частотою кожні 39 секунд.
- Щодня створюється 300 000 нових шкідливих програм, 92% з яких доставляються електронною поштою та мають середній період виявлення 49 днів.
- Кіберзлочинність та відсутність кібербезпеки знову увійдуть до десятки найсерйозніших глобальних ризиків на найближче десятиліття, посівши 8 місце поряд з такими проблемами, як зміна клімату та вимушена міграція.
Попри те, що останні 7 років головними мішенями кібератак є галузі критичної інфраструктури, промисловості та виробництва, фінансового і банківського сектору, 43% кібератак націлені на малий бізнес, з яких 60% жертв припиняють свою діяльність протягом шести місяців.
Від чого захищатись?
Технології та найкращі практики кібербезпеки захищають критично важливі системи та конфіденційну інформацію від стрімкого зростання обсягу витончених кібератак: фішинг, шкідливе програмне забезпечення (malware), цільові атаки, DDoS, внутрішні загрози, спровоковані співробітниками.
Що пропонує ALESTA?
Підвищення стійкості до кіберрисків, запобігання витоку даних та шкоди репутації, мінімізацію ризиків втрати коштів, оптимізацію інвестицій у кібербезпеку завдяки цілісному підходу впровадження продуктів інформаційного захисту та послуг кібербезпеки на всіх рівнях вашого бізнесу:
- Захист інфраструктури (SIEM, SOAR, Threat Intelligence)
- Захист мереж (Deception, Secure Mail Gateway, Sandbox)
- Захист додатків (WAF, DDoS protection, Vulnerability Assessment & Mmanagement)
- Захист даних (DLP, Encryption)
- Захист користувачів (PAM, Identity and Access Management)
- Захист кінцевих точок (EDR, Antivirus protection)
Для великих підприємств ми також пропонуємо проєктування та створення in-house SOC (Центр Інформаційної Безпеки).
Чому це важливо?
В епоху наростальних атак та контролю на відповідність стандартам забезпечення кіберзахисту з боку органів-регуляторів підприємства повинні залишатися гнучкими, проінформованими та стійкими до загроз.
Використовуючи новітні технології, дотримуючись правил і приділяючи пріоритетну увагу безпеці даних, організації можуть не тільки орієнтуватися, але й досягати успіху в цьому постійно змінюваному середовищі, забезпечуючи цілісність і конфіденційність своїх інформаційних активів.