close-icon

Повідомлення надіслано!

Кібербезпека

Кібербезпека

Ефективне управління інформаційною безпекою та захистом даних

Неабияка загроза сучасного бізнесу — це кібератаки.

Коли дані є життєвою силою бізнесу, а проблеми конфіденційності продовжують зростати, орієнтуватися в динамічному середовищі захисту даних стає необхідністю.

 Статистика кібербезпеки показує, що: 

  • В день відбувається 2 200 кібератак з частотою кожні 39 секунд.
  • Щодня створюється 300 000 нових шкідливих програм, 92% з яких доставляються електронною поштою та мають середній період виявлення 49 днів.
  • Кіберзлочинність та відсутність кібербезпеки знову увійдуть до десятки найсерйозніших глобальних ризиків на найближче десятиліття, посівши 8 місце поряд з такими проблемами, як зміна клімату та вимушена міграція.

Попри те, що останні 7 років головними мішенями кібератак є галузі критичної інфраструктури, промисловості та виробництва, фінансового і банківського сектору, 43% кібератак націлені на малий бізнес, з яких 60% жертв припиняють свою діяльність протягом шести місяців. 

Від чого захищатись? 

Технології та найкращі практики кібербезпеки захищають критично важливі системи та конфіденційну інформацію від стрімкого зростання обсягу витончених кібератак: фішинг, шкідливе програмне забезпечення (malware), цільові атаки, DDoS, внутрішні загрози, спровоковані співробітниками.

 Що пропонує ALESTA? 

Підвищення стійкості до кіберрисків, запобігання витоку даних та шкоди репутації, мінімізацію ризиків втрати коштів, оптимізацію інвестицій у кібербезпеку завдяки цілісному підходу впровадження продуктів інформаційного захисту та послуг кібербезпеки на всіх рівнях вашого бізнесу: 

  • Захист інфраструктури (SIEM, SOAR, Threat Intelligence) 
  • Захист мереж (Deception, Secure Mail Gateway, Sandbox) 
  • Захист додатків (WAF, DDoS protection, Vulnerability Assessment & Mmanagement) 
  • Захист даних (DLP, Encryption) 
  • Захист користувачів (PAM, Identity and Access Management) 
  • Захист кінцевих точок (EDR, Antivirus protection) 

Для великих підприємств ми також пропонуємо проєктування та створення in-house SOC (Центр Інформаційної Безпеки). 

Чому це важливо? 

В епоху наростальних атак та контролю на відповідність стандартам забезпечення кіберзахисту з боку органів-регуляторів підприємства повинні залишатися гнучкими, проінформованими та стійкими до загроз. 

Використовуючи новітні технології, дотримуючись правил і приділяючи пріоритетну увагу безпеці даних, організації можуть не тільки орієнтуватися, але й досягати успіху в цьому постійно змінюваному середовищі, забезпечуючи цілісність і конфіденційність своїх інформаційних активів.