close-icon

Повідомлення надіслано!

Інфраструктура

Інфраструктура

Стабільна архітектура цифрових активів для збору, аналізу та візуалізації даних

У сучасному світі, де технології еволюціонують з високою швидкістю звуку, надійна і сучасна IT-інфраструктура стає життєво важливим елементом успішного бізнесу. Різні тенденції, такі як впровадження штучного інтелекту (ШІ), збільшення обчислювальних потужностей, хмарних технологій та Інтернет-речей (IoT), висувають на передній план постійну необхідність масштабування та модернізації серверної інфраструктури для задоволення зростальних бізнес-потреб. 

Тренди та ризики: 

Сучасні бізнес-процеси становляться все більш залежними від IT-інфраструктури. Попри це багато підприємств стикаються з ризиками застарілого обладнання і нездатності адаптуватися до нових технологій. Відсутність модернізації може призвести до зменшення продуктивності сервісів, низької пропускної здатності, повільної реакції на нові загрози безпеки даних і неможливості відновлення після збоїв. 

Що охоплює в собі ІТ-Інфраструктура?

  • Серверна інфраструктура та СЗД:

Серце всієї системи, що містить системи зберігання даних, управління та доступу до них. Використовуючи сучасні технології роботи з базами даних, підприємства можуть забезпечити ефективне управління та легкий безперебійний доступ до критичної інформації.

  • Гіперконвергентні рішення (HCI):

Технологія, яка об’єднує основні функції зберігання, передачі та обчислювальні потужності в єдине рішення з високим ступенем віртуалізації та забезпечує простоту розгортання та масштабування, автоматизацію управління інфраструктурою та зниження витрат.

  • Кластери високої доступності: 

Кластер з обчислювальних пристроїв, що забезпечує високу доступність та гарантує мінімальний час простою. Необхідність для клієнтів, які потребують непереривної роботи систем та сервісів та мінімальні ризики втрати даних.

  • Backup та відновлення:

Відновлення даних у вихідному або в альтернативному місці, де їх можна використовувати замість втрачених або пошкоджених даних. Додатковий носій резервних копій може бути простим або чимось більш суттєвим, наприклад дисковою системою зберігання, контейнером хмарного сховища або стрічковим накопичувачем.

  • Системи віртуалізації: 

Кожна віртуальна машина працює під управлінням власної операційної системи (ОС) і поводиться як незалежний комп'ютер, хоча працює лише на частині фактичного базового обладнання. Це забезпечує максимальне використання обчислювальної потужності фізичного устаткування і навіть дозволяє створювати автоматизовані робочі процеси управління ІТ-послугами.

  • Моніторинг продуктивності додатків:

Відстеження ключових показників продуктивності програмних сервісів з використанням ПЗ для моніторингу та даних телеметрії.Ефективний моніторинг продуктивності додатків допомагає виявити та усунути вузькі місця, забезпечуючи максимальну продуктивність та доступність системи, оптимізацію часу відгуку та поліпшення досвіду користувача. 

Чому це важливо? 

Модернізована ІТ-інфраструктура — запорука не лише стабільності, а й можливості випереджати конкурентів. Вона забезпечує високу продуктивність, надійність і безпеку даних, а також гнучкість в адаптації до нових викликів ринку. 

Не залишайтесь на узбіччі цифрової еволюції. Оновіть вашу технологічну інфраструктуру.