close-icon

Повідомлення надіслано!

Спеціалізовані програмні засоби

Спеціалізовані програмні засоби

Гнучкі, масштабовані платформи для оптимізації операційної роботи

Минуле і майбутнє кожного підприємства, що масштабується, неминуче переплітаються у рішенні про автоматизацію своїх бізнес-процесів. У цьому важливому виборі закладено безліч аргументів, але в центрі уваги стоїть головна мета — оптимізація та прискорення внутрішніх механізмів.

Автоматизація бізнесу досягається шляхом впровадження та експлуатації сукупності різного ПЗ, що забезпечує мінімізацію рутинних процесів, оптимізацію трудових та виробничих ресурсів.

Автоматизація фізичної безпеки

Особливо актуальним є питання автоматизації для середнього та великого бізнесу, такого як промисловість, банки, логістика та транспорт. Тут насамперед напрошується введення заходів щодо автоматизації забезпечення фізичної безпеки цих організацій, адже їх захист та безпека є складним завданням: різнорідні технологічні системи, територіально розподілені активи, різнопланові загрози, великий штат працівників безпеки вимагають високого ступеня контролю та координації.

Програмне забезпечення NEMBUS

З цією метою ALESTA пропонує спеціалізовані програмні рішення покликані трансформувати класичні системи безпеки з допомогою ПО NEMBUS.

Побудовані на принципах гнучкості технологічного стека, високої доступності та максимальної продуктивності, вони повністю сумісні з будь-якою екосистемою організації, що діє, і легко масштабуються разом зі зростанням вашого бізнесу.

Продукти NEMBUS захищають активи, майно та надійність компаній у галузях:

  • Фінанси та банківська справа
  • Виробництво та промисловість
  • Retail та логістика

NEMBUS PSIM

Рішення класу управління інформацією про фізичну безпеку. Багатофункціональна відкрита програмна платформа для створення комплексної системи фізичної безпеки будь-якого масштабу. Здійснює інтеграцію декількох незв'язаних між собою додатків й пристроїв безпеки (системи контролю доступу, відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації, охорони периметра тощо) на рівні даних та забезпечує управління ними через єдиний інтерфейс користувача.

Переваги:

  • Автоматизований контроль: єдиний інтерфейс з оперативною інформацією від усіх систем безпеки та життєзабезпечення об'єктів. Автоматична обробка більшості інцидентів безпеки, автоматичне формування звітів.
  • Найвищий рівень безпеки: підвищення ефективності роботи підрозділу безпеки, мінімізація ризиків та людського фактора.
  • Універсальність: відсутність прив'язки до виробників рішень та технологій у наявній інфраструктурі. Повна інтеграція з наявними системами та реалізації рішення спеціалістами ALESTA.
  • Вартість: вартість рішення значно нижча за альтернативні PSIM-системи на ринку.

NEMBUS BCVA

Fintech рішення для централізованого моніторингу та контролю операцій з перерахунку готівки з використанням лічильників банкнот.

Програмне забезпечення Banknote Counters Video Analytics — це доповнення до наявних рішень відеоспостереження у банках та фінансових установах  для збору, зберігання і зведення даних від сортувальників банкнот (рахункових машинок) з подальшим наданням синхронізованих даних користувачам.

Переваги: 

Централізоване інспектування: Єдиний інтерфейс з одночасною інформацією від усіх наявних систем контролю операцій з перерахунку готівки: рахункові машини, відеоспостереження тощо.

Універсальність: Інтеграція рішення в наявну систему, незалежно від виробників відеообладнання

Автоматизація контролю: автоматичне отримання даних в режимі реального часу або офлайн; виявлення порушення робочого процесу,  додатковий контроль за дотриманням політик і правил співробітниками.

Чому це важливо?

Економія. Вклавшись у високотехнологічне програмне забезпечення, підприємства використовують його або підвищення ефективності, або зменшення витрат. Компанія економить не тільки час, а й ресурси, пов'язані з персоналом, уникаючи зайвих інвестицій в обладнання та інше. Цей підхід сприяє збільшенню обороту та прибутку. 

Оптимізація бізнес-процесів. Скорочення часу, що витрачається на кожну операцію, чітке визначення етапів, відповідальних осіб та термінів роблять весь процес більш ефективним, прозорим та добре налагодженим. Правильне розподілення завдань між співробітниками знижує вплив людського фактора та мінімізує пов'язані з ним ризики. 

Прозорість ведення бізнесу. Застосування високоспеціалізованого корпоративного програмного забезпечення дозволяє співробітникам працювати в єдиній інформаційній системі, забезпечує клієнтів своєчасним та якісним обслуговуванням, а керівникам надає можливість формувати різноманітні звіти та відстежувати реальні результати роботи персоналу. 

Зростання обсягу даних та рутинні процеси не зникнуть, проте з впровадженням автоматизації ви зможете передати виконання стандартних завдань на високотехнологічне програмне та апаратне обладнання. Компанія ALESTA готова надати підтримку в аналізі бізнес-процесів та впровадженні системи автоматизації відповідно до ваших потреб.